ltu logo

ЛЕСОТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ

  • header
  • 05.5
  • 02-1
  • 04.1
logo club tanzi

Художествен ръководител: Илиян Йорданов

Хореографи: Илиян Йорданов и Мария Йорданова

Административен отговорник: доц. д-р Станислав Радански

Технически секретар: инж. Златина Тодорова

 

Календарна 2016 г.

  1. СВЕТОВНА КУПА ПО ФОЛКЛОР/WORLD CUP OF FOLKLORE – VelikoTarnovo
  2. ЗЛАТЕН МЕДАЛ от WORLD CUP OF FOLKLORE – Veliko Tarnovo 2016.
  3. НОСИТЕЛ НА ЗВАНИЕТО „Лауреат“ от WORLD CUP OF FOLKLORE – VelikoTarnovo
  4. ЗЛАТЕН МЕДАЛ от VII Български национален шампионат по фолклор „Евро фолк 2016“.
  5. НОСИТЕЛ НА ЗВАНИЕТО „НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОН“ от VII Български национален шампионат по фолклор „Евро фолк 2016“.
  6. НОСИТЕЛ НА ПОЧЕТНИЯ ЗНАК НА СТАРОПЛАНИНСКИ СЪБОР „БАЛКАН ФОЛК“ – Фестивал № 1 в Европа за традиционни народни изкуства. ЮБИЛЕЙНО ДВАДЕСЕТО ИЗДАНИЕ.

 

Календарна 2015 г.

  1. НАГРАДАТА на КМЕТА на Община Самоков от Фолклорен фестивал „Магията на РИЛА планина”, 20 юни, к-кс Боровец;
  2. ГОЛЯМАТА ТАНЦОВА НАГРАДА НА СОФИЯ в раздел Български народни танци, 18 април, София;
  3. НАГРАДА за НАЙ-АТРАКТИВНА ГРУПА от Девето издание на НационалнияФестивал „Хоро се вие, извива“, 30 март, София;

 

Календарна 2014 г. 

  1. НАГРАДА за НАЙ-ЕМОЦИОНАЛНА ГРУПА от VI-тиНационален танцов фестивал „Тракийска броеница“, 29 ноември, Пазарджик;
  2. ВТОРО МЯСТО за ЦЯЛОСТНО ПРЕДСТАВЯНЕ от IV-ти Национален фестивал на клубовете за народни хора „Мизия танцува“, 1 ноември, Плевен;
  3. ПОЧЕТЕН ПЛАКЕТ от АНСАМБЪЛ ДУНАВ за блестящо представяне във Фолклорни дни с Фиданките, 26 юли, Видин;
  4. специална награда на кмета в надиграване на Ръченица във Фолклорни дни с Фиданките,26 юли, Видин;
  5. ПЪРВО МЯСТО от Първи Фолклорен Фестивал „Магията на Рила планина“,21 юни, к-кс Боровец;
  6. ПЪРВО МЯСТО от Финала на Втори Балкански фестивал „Хопни ми, тропни ми“, 14 юни, Античен театър Пловдив;
  7. ПЪРВА НАГРАДА от V-ти Национален фестивал на клубовете за народни хора „Капанска китка“, 17 май,Разград;
  8. ПЪРВО МЯСТО отVIII-ми Национален фестивал „Хоро се вие, извива“, 5 април, София;
  9. ПЪРВО МЯСТО в надиграването на ХОРО „ТРИТЕ ПЪТИ“ отVIII-ми Национален фестивал „Хоро се вие, извива“, 5 април, София;
  10. ПЪРВО МЯСТОот III-ти Национален фестивал на школи и клубове за любители изучаващи български народни танци „Русчуклийска среща“, 1 март,Русе;
  11. Награда на кмета в надиграване на Ръченица от III-ти Национален фестивал на школи и клубове за любители изучаващи български народни танци „Русчуклийска среща“, 1 март,Русе;
  12. Поощрителна награда от Първото Фолклорно надиграване „Я тропнете, да тропнем“, 1 март, Правец;

 

Календарна 2013 г. 

  1. ПЪРВО МЯСТО от V-тияНационален танцов фестивал „Тракийска броеница“, 30 ноември, Пазарджик;
  2. ПЪРВО МЯСТОза Най-добре представено хоро от Северна България от III-ти Национален фестивал на клубовете за народни хора „Мизия танцува“, 26 октомври, Плевен;
  3. ПЪРВО МЯСТО от IV-ти Национален фестивал „На хорото под тепето“, 14 септември, Пловдив;
  4. НАГРАДА за НАЙ-СТИЛНА група от IV-ти Национален фестивал „На хорото под тепето“, 14 септември, Пловдив;
  5. ВТОРО МЯСТО от Финала на Първи Балкански фестивал „Хопни ми, тропни ми“, 15 юни, Античен театър Пловдив;
  6. ВТОРО МЯСТО от III-ти Национален фолклорен фестивал „Болярско надиграване“, 28 април, Велико Търново;
  7. НАГРАДА за НАЙ-АТРАКТИВНА ГРУПА от VII-ми Национален фестивал „Хоро се вие, извива“, 30 март, София;
  8. ВТОРО МЯСТО за изпълнение на ХОРО „ШИРА“ от VII-ми Национален фестивал „Хоро се вие, извива“, 30 март, София;
  9. ПЪРВА НАГРАДА от II-ри Национален фестивал на школи и клубове за любители, изучаващи български народни танци „Русчуклийска среща“, 9 март,Русе;
  10. Мис Танцот II-ри Национален фестивал на школи и клубове за любители, изучаващи български народни танци „Русчуклийска среща“, 9 март,Русе;

 

Календарна 2012 г. 

  1. ПЪРВА НАГРАДА за ЧУЖДЕСТРАННО ХОРОотIII-ти Национален фестивал “На хорото под тепето“, 1 септември, Пловдив;
  2. НАГРАДА НА УЧАСТНИЦИТЕ отIII-ти Национален фестивал “На хорото под тепето“, 1 септември, Пловдив;
  3. ВТОРО МЯСТО отФиналния кръг за месецАвгуст на Първи Балкански фестивал „Хопни ми, тропни ми“, 31 август, Пловдив;
  4. ПЪРВО МЯСТО от Първи Балкански Фолклорен фестивал „Хопни ми, тропни ми“, Пловдив;
  5. НАГРАДА за НАЙ-АРТИСТИЧНА ГРУПА от Първи Национален фестивал на школи и клубове за любители изучаващи български народни танци „Русчуклийска среща“, 17 март, Русе.

„Клуб за хорá и народни танци ЛТУ”

Административен отговорник:

(доц. д-р Станислав Радански)

Back to top